Slušalice bluetooth Xwave MTWS009 white
Šifra proizvoda:
8605062707243
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
1.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8605062707243 |
| Karakteristike | – Bluetooth Verzija 5.3 + EDR sa ultra niskom potrošnjom energije – Bluetooth opseg 2.4 Ghz – Radna udaljenost do 10 m – Podrška A2DP1.3/HFP1.6/HSA1.2/AVRCP1.6/D11.3 – Baterija u slušalicama 30 mA |
| Brend | Xwave |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Slušalice bluetooth Xwave MTWS009 white“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1993D+BT+DAB MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
28.590,00 RSD
SKU:
RSHIF1993D+BT
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032669 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CDR365UBL PRENOSIVI CD MP3 RADIO
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.997,00 RSD
SKU:
RSCDR365UBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.563,00 RSD
SKU:
RSHRA1500
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800028839 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/BK DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435NCD/BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031211 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BL TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033130 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.