Slušalice Philips TAH1108BK/00
Šifra proizvoda:
4895229131170
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
1.950,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,05 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4895229131170 |
| Karakteristike | – Osetljivost: 110dB – Sistem: Stereo – Prečnik zvučnika: 30 mm – Tip magneta: Neodimijum – Frekventni odziv: 20Hz – 20KHz – Impedansa: 32 Ω – Maksimalna ulazna snaga: 30mW – Kontrole: Na slušali |
| Brend | Philips |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Slušalice Philips TAH1108BK/00“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1168 GRAMOFON FM SD MMC USB BLUETOOTH
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.900,00 RSD
SKU:
CR1168
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934833899 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1993BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.099,00 RSD
SKU:
RSHIF1993BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032126 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-P300 LED Smart Projektor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.990,00 RSD
SKU:
0KP300
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054707343 |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.