Aparat za palačinke Linea LCM-0630
3.140,00 RSD
Aparat za varenje i vakumiranje Gorenje VS120E
Šifra proizvoda:
3838942128943
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Ostali aparati
11.400,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838942128943 |
| Snaga | 120 W |
| Brend | Gorenje |
| Dužina trake za zavarivanje | 300 mm |
| Broj kesa | 10 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za varenje i vakumiranje Gorenje VS120E“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD











Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.