Aparat za espresso kafu DeLonghi EC890.M
28.900,00 RSD
Aparat za galete Clatronic WA3491 beli
3.399,00 RSD
Aparat za espresso kafu DeLonghi EC890.GR
Šifra proizvoda:
8004399032538
Kategorije: Aparati za kafu, Kućni aparati
28.900,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8004399032538 |
| Boja | Zelena |
| Brend | DeLonghi |
| Vrsta aparata | Samostalni |
| Snaga | 1450 W |
| Zapremina posude | 1,1 l |
| Karakteristike | – Kompaktan i moderan aparat za espresso pruža mogućnost pripreme savršenog espresso napitka. – Cappuccino sistem za mleko obezbeđuje kremastu i bogatu penu. – 2 u 1 držač filtera je dizajnir |
| Funkcije | – Espresso – Automatsko iskljućivanje – 2 u 1 držač filtera – Maksimalna veličina posude: 11 cm – Indikator novoa vode – Uklonjivi rezervoar za vodu – Cappuccino sistem za mleko |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Tip | Manuelni |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za espresso kafu DeLonghi EC890.GR“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD












Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.