Aparat za espresso kafu DeLonghi EC890.WI
Šifra proizvoda:
8004399032545
Kategorije: Aparati za kafu, Kućni aparati
28.900,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
7 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8004399032545 |
| Snaga | 1450 W |
| Brend | DeLonghi |
| Zapremina posude | 1,1 l |
| Karakteristike | – Ručni aparat Dedica Arte – Kompaktan i snažan – My LatteArt – Elegantan |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za espresso kafu DeLonghi EC890.WI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24581 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L BELI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.599,00 RSD
SKU:
ES06-24581
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.