Aparat za espresso kafu DeLonghi ECP35.31
16.100,00 RSD
Nespresso Aparat za kafu Inissia Crni
13.600,00 RSD
Aparat za espresso kafu Gorenje GFACM20S
Šifra proizvoda:
3838782606618
Kategorije: Aparati za kafu, Kućni aparati
26.300,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782606618 |
| Snaga | 1350 W |
| Brend | Gorenje |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Karakteristike | Vrsta pića – Espresso – Dupli espresso – Latte macchiato – Hot water – Cappuccino – Hot milk |
| Pritisak pumpe | 20 bar |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za espresso kafu Gorenje GFACM20S“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.