Aparat za kafu Tefal CM290838
8.200,00 RSD
Aparat za espresso kafu DeLonghi ECP35.31
16.100,00 RSD
Aparat za espresso kafu DeLonghi ECOV311.BG
Šifra proizvoda:
8004399327375
Kategorije: Aparati za kafu, Kućni aparati
19.500,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8004399327375 |
| Snaga | 1100 W |
| Brend | DeLonghi |
| Zapremina posude | 1,4 l |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Karakteristike | – Cappuccino Sistem – Podesiva mlaznica regulisanjem protoka pare omogućava Vam da izaberete želite li napraviti kremasti cappuccino ili samo svilenkasto mleko za caffe latte. Kada je mlaznica post |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za espresso kafu DeLonghi ECOV311.BG“ Одустани од одговора










Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.