Aparat za espresso kafu DeLonghi ECO 311.R
Šifra proizvoda:
8004399326774
Kategorije: Aparati za kafu, Kućni aparati
18.390,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8004399326774 |
| Snaga | 1100 W |
| Brend | DeLonghi |
| Zapremina posude | 1,4 l |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Karakteristike | – Cappuccino Sistem – Podesiva mlaznica regulisanjem protoka pare omogućava Vam da izaberete želite li napraviti kremasti cappuccino ili samo svilenkasto mleko za caffe latte. Kada je mlaznica post |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za espresso kafu DeLonghi ECO 311.R“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES PP1603 APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.623,00 RSD
SKU:
ARPP1603
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20644 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 3 ŠOLJICE 150ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
ES01-20644
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.