Aparat za brijanje Vox FS238B
Šifra proizvoda:
8606033881221
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.500,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881221 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterija |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije – Litijumska baterija 600 mAh – LED displej – IPX6 vodootpornost – 60 minuta rada – 90 minuta punjenja putem USB-a – Sečiva od nerđajućeg čelika |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za brijanje Vox FS238B“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.