Aparat za brijanje Vox RS338B
Šifra proizvoda:
8606033881214
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.500,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881214 |
| Boja | Siva |
| Brend | Vox |
| Napajanje | Baterije |
| Dimenzije | – 16.5 x 6.5 x 6.6 cm |
| Karakteristike | – POP-UP trimer – Plutajuće oštrice od folije |
| Oprema | – 1 x Četkica – 1 x USB line – 1 x Zaštitni poklopac glave |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za brijanje Vox RS338B“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Mašinica za šišanje 40.743
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
8056420220612
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420220612 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Diva Signature Wide styler DIVA16
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412984799
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984799 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.