Aparat za brijanje Philips X3003
Šifra proizvoda:
8720689019033
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.204,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689019033 |
| Boja | Plava |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 40 minuta – Vreme punjenja baterije: 60 minuta – PowerCut sečiva – 4D Flex glave prate konture lica za glatko brijanje – Ugrađen trimer za brkove i zulufe – Punjenje putem USB-A kabla |
| Oprema | – 1 x USB kabl za punjenje – 1 x Zaštitni poklopac |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za brijanje Philips X3003“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Masazer za vrat P302MAS100
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.100,00 RSD
SKU:
8056420223170
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223170 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.