Aparat za brijanje Philips X3051
Šifra proizvoda:
8720689019019
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
7.062,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689019019 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 40 minuta – Vreme punjenja baterije: 60 minuta (5 minuta brzog punjenja) – PowerCut sečiva – 4D Flex glave prate konture lica za glatko brijanje – Ugrađen trimer za brkove i zulufe – |
| Oprema | – 1 x USB kabl za punjenje – 1 x Zaštitni poklopac |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za brijanje Philips X3051“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.