Aparat za brijanje Philips S1142
Šifra proizvoda:
8720689018821
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
4.900,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689018821 |
| Boja | Crna |
| Brend | Philips |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Vreme rada: 40 minuta – Vreme punjenja baterije: 8 h – PowerCut sečiva – 4D Flex glave prate konture lica za glatko brijanje – Pogodan za suvo brijanje – Punjenje putem USB-A kabla |
| Oprema | – 1 x Zaštitni poklopac – 1 x USB kabl za punjenje |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Aparat za brijanje Philips S1142“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Jastuk i podloga za akupresuru C301ACC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
8056420223187
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.