Ova muzička lutka od tkanine od 32 cm je savršen pratilac za uspavljivanje bebe. Obučena u haljinu i cvetni šešir sa printom zvezdane prašine, Aurora evocira slatke, mirne noći. Prelepa melodija „Au Clair de la Lune“ uspavaće bebu u spokojan i miran san. Da biste to uradili, jednostavno povucite mekanu zvezdu oko vrata lutke. Sa svojim beskrajno mekim tkaninama i detaljima inspirisanim zemljom snova, muzička lutka Aurora može se približiti bebi da bi svirala uspavanku i mirno je poslala na spavanje. A da je ne biste izgubili, jednostavno napišite bebino ime na trakama ušivenim na leđima male lutke. Mali završni detalji poput trake ruže oko vrata i prepoznatljive etikete medvedića na haljini daju joj zagarantovano šik efekat, koji će se sigurno dopasti. Ova lutka može biti sa bebom od rođenja i može se prati u mašini.
AURORA MUZIČKA LUTKA 32CM
Ocenjeno 5.00 od 5 na osnovu 1 ocene kupca
(1 recenzija korisnika)
Šifra proizvoda:
K970009
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
4.299,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100492 |
Recenzije kupaca
5
Ocenjeno sa 5 od 5
1 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
1
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
1 recenzija za AURORA MUZIČKA LUTKA 32CM
Ukloni filter
Dodaj recenziju Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Verified owner Zdenka (potvrđen vlasnik) –
Hvala na tačnoj i brzoj isporuci! Sve pohvale za pakovanje koje je maksimalno zaštitilo poručeno.Hvala