Razvijena u saradnji sa psihomotornim terapeutima, ova evoluirajuća podloga sa tri uklonjiva panela je neophodna podloga za igru za roditelje koji žele da vide kako beba dobro raste i uči kroz bogate i raznovrsne igre. Uključuje uklonjive lukove na koje možete okačiti dodatke u kontrastnim bojama i tkaninama kako biste podstakli bebino interesovanje. Ova senzorno-motorna podloga za igru, laka za transport i pranje, pomoći će bebi da se razvija i napreduje u svojim pokretima. Ova evoluirajuća podloga će pratiti dete dugo vremena zahvaljujući svojoj modularnosti. Jake strane: – Evoluciona: podloga omogućava mnoge rasporede u 2 ili 3 panela, na podu, uz zid, u ogradi za igru, kraj do kraja… da se rasporedi prema vašim željama i veličini bebe. Može se razvijati tokom meseci ili čak godina. – Čvrsta, ali mekana podloga za pomoć bebinoj pokretljivosti – Pomaže u posturalnom i lokomotornom razvoju – Pomaže u propriocepciji: čini bebu svesnom svog tela u prostoru. – Praktična: lako se pere i sklapa za lako skladištenje i transport Savet: Menjajte položaj i orijentaciju bebe na podlozi kako biste je podstakli da gleda u različite tačke i podstakli njeno interesovanje. Prostirka je dimenzija 90 cm x 90 cm. Otkrijte druge proizvode iz Kaloo Stimuli asortimana kako biste podržali svoje dete tokom njegovog razvoja kroz takozvane senzorno-motorne igre.
PODLOGA ZA STIMULACIJU RAZVOJA
Šifra proizvoda:
K971606
Kategorije: Gimnastika za bebe, Podloge za igru I tepisi
13.399,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,651 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100478 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PODLOGA ZA STIMULACIJU RAZVOJA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.