Razvijena u saradnji sa psihomotornim terapeutima, ova mekana platnena čaša je idealna za buđenje bebinih čula dok se zabavlja. Samo je gurnite da biste je videli kako se ljulja i čuli njeno lepo zvono. Karakteristike: – Razvija sluh – Tkanine različitih tekstura kako bi se beba upoznala sa različitim dodirima – Kontrastne boje i dezeni saća, prilagođeni bebinom vidu – Učenje o uzroku i posledici kroz pokret ljuljanja Savet: Pomozite bebi da gura čašu da bi je naučila o uzroku i posledici: Ja guram čašu, čaša se ljulja. Čaša je dugačka 16 cm. Otkrijte druge proizvode iz Kaloo Stimuli asortimana kako biste podržali svoje dete tokom njegovog razvoja kroz takozvane senzorno-motorne igre.
STIMULI IGRAČKA NJIHALICA MOJA MAČKA
Šifra proizvoda:
K971604
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
2.699,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100454 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „STIMULI IGRAČKA NJIHALICA MOJA MAČKA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.