Ova plišana igračka od 36 cm sa bebom nežno i nežno reinterpretira neraskidivu vezu između roditelja i deteta. Maman Luv Luiz je mekana plišana igračka u mekom dvobojnom sivom krznu. Ona nežno drži svoju bebu u nosiljci od pamučnog muslina sa prelepim printom rastinja. Snažan simbol roditeljskog instinkta i ljubavi, ova životinja sa energičnim i zaštitničkim karakterom predstavlja roditelja u svoj njegovoj lepoti. Kroz ovaj simbol, dete može da se igra tate, mame i slavi vezu između roditelja i bebe. U prelepoj prilagodljivoj poklon kutiji koja se može ponovo koristiti. Od rođenja.
LINU MAMA VUČICA PLIŠANA LUIZA 35CM
Šifra proizvoda:
K971000
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
4.499,00 RSD
6 na zalihama
6 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | KALOO |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100317 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LINU MAMA VUČICA PLIŠANA LUIZA 35CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.