Okrugli i velikodušni plišani zec! Sa dimenzijama od 25 cm i mnogim prefinjenim detaljima, ovaj zec je savršen za bebe od rođenja. Njegovo krzno nudi neuporedivu mekoću, a velika veličina je savršena za maženje! Beba može lako da zgrabi svog novog plišanog prijatelja za ruke i uši. Pored nasmejanog lica, ovaj plišani zec ima neverovatno mekan i pahuljast stomak, dizajniran za najbolje maženje. Ružičaste boje, ovaj Patapuf je ukrašen detaljima koji mu daju odlučno bezvremenski stil: lasta, sinonim za obnovu i svežinu, vez koji je prijatan na dodir, prelep karirani štampani uzorak na srcu i odgovarajuće trake oko vrata. Ova ružičasta plišana igračka dolazi u prelepoj poklon kutiji koja se može prilagoditi zahvaljujući umetku koji se nalazi ispod poklopca. Kutija se može ponovo koristiti kao kutija za odlaganje ili za čuvanje bebinih malih uspomena. Ovaj intenzivno mekani zec Kalu je idealan poklon za rođenje. Roditelji će biti sigurni da je njihovo dete tako dobro praćeno. Pažljivo izrađen, napravljen je od 97% recikliranih materijala (sintetičko krzno, mikro-sobom, poplin), uključujući i reciklirano poliestersko punjenje. Ovog ružičastog plišanog zeca Patapuf možete prati u mašini za veš na 30°.
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Šifra proizvoda:
K214018
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.849,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CHUBBY MEDA ROZE 25 CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.