Okrugli i velikodušni plišani medvedić! Sa veličinom od 25 cm i mnogim prefinjenim detaljima, ovaj plišani medvedić je savršen za bebe od rođenja. Njegovo krzno nudi neuporedivu mekoću, a velika veličina je savršena za maženje! Beba može lako da zgrabi svog novog plišanog prijatelja za ruke i uši. Pored prijateljskog lica, ovaj plišani medvedić ima neverovatno mekan i pahuljast stomak, idealan za maženje. Plave boje, ovaj Patapuf je ukrašen detaljima koji mu daju odlučno bezvremenski stil: lasta, sinonim za obnovu i svežinu, vez koji je prijatan na dodir, prelep karirani štampani uzorak na srcu i odgovarajuće trake oko vrata. Ovaj plavi plišani medvedić je predstavljen u prelepoj poklon kutiji koja se može prilagoditi zahvaljujući umetku koji se nalazi ispod poklopca. Kutija se može ponovo koristiti kao kutija za odlaganje ili za čuvanje bebinih malih uspomena. Ovaj intenzivno mekani Kalu medvedić je idealan poklon za rođenje. Roditelji će biti sigurni da je njihovo dete tako dobro praćeno. Pažljivo izrađen, napravljen je od 97% recikliranih materijala (sintetičko krzno, mikro-sobom, poplin), uključujući i njegovo reciklirano poliestersko punjenje. Ovog plavog plišanog medvedića Patapuf možete prati u mašini na 30°.
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Šifra proizvoda:
K214015
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.849,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.