Plišani meda mekan koliko i velikodušan! Sa 17 cm i mnogim prefinjenim detaljima, ovaj plišani meda je savršen za bebe od rođenja. Njegovo krzno nudi neuporedivu mekoću! Beba može lako da zgrabi svog novog plišanog prijatelja za ruke i uši. Pored prijateljskog lica, ovaj plišani meda ima neverovatno mekan i pahuljast stomak, savršen za najbolje maženje. Plave boje, ovaj Patapuf je ukrašen detaljima koji mu daju odlučno bezvremenski stil: lasta, sinonim za obnovu i svežinu, prelep karirani print na srcu i odgovarajuće trake oko vrata. Ovaj plavi meda se dostavlja u prelepoj poklon kutiji koja se može prilagoditi zahvaljujući umetku koji se nalazi ispod poklopca. Kutija se može ponovo koristiti kao kutija za odlaganje ili za čuvanje bebinih dragocenih malih uspomena. Ovaj intenzivno mekani Kalu meda je idealan poklon za rođenje. Roditelji će biti sigurni da je njihovo dete tako dobro praćeno. Pažljivo izrađen, napravljen je od 95% recikliranih materijala (sintetičko krzno, mikro-sobom, poplin), uključujući i njegovo reciklirano poliestersko punjenje. Ovog plavog plišanog medvedića Patapuf možete prati u mašini na 30°
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Šifra proizvoda:
K214014
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.149,00 RSD
22 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
22 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.