Otkrijte našu piramidu aktivnosti visine 25 cm, dizajniranu za višestruko senzorno buđenje. Napravljena od mekog mikro-solmita i izvezena, svaka strana ove piramide ilustruje bezvremenske dečije pesmice iz našeg asortimana Petites Chansons: Moj mali zec, Svetlucaj, Svetlucaj, Mala zvezdica i Zeleni miš. Sa mnogo elemenata za dodirivanje, tresenje, slušanje i grebanje, ova piramida stimuliše bebina različita čula, razvija njihovu koordinaciju i posebno sluh. Njen originalni i lagan oblik je savršen za ogradicu ili podlogu za igru gde roditelji mogu da dele lepe trenutke nežnog buđenja i otkriju bebina prva iznenađenja. Posebna pažnja je posvećena izboru materijala za mekanu igračku, napravljenu od 74% recikliranih materijala, uključujući i njeno reciklirano poliestersko punjenje. Može se prati u mašini za veš na 30°. Ova piramida je deo asortimana Petites Chansons, asortimana za zvučno buđenje, razvijenog u saradnji sa praksom psihomotornih terapeuta (Goélan). Naš asortiman uključuje razne zvukove i proizvode za nežno buđenje vaše bebe odmah nakon trudnoće. Neka otkriće počne!
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Šifra proizvoda:
K210015
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
3.399,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Box set 339604k
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.349,00 RSD
SKU:
BA339604
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kina |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.