Lepa kutijica za zube od punog drveta prečnika 6,5 cm, dostupna u obliku medveda, lisice ili zeca sa malim filcanim ušima. U formatu koji je lak za hvatanje malim rukama, lako se otvara i zatvara. Predstavljena je u pakovanju od 12 komada.
MOJA MALA KUTIJICA ZA ZUBIĆ KALOO( 12 KOM U DISPLEJU )
Šifra proizvoda:
K969918
Kategorija: Pokloni za bebe
999,00 RSD
84 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
84 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4895029699184 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOJA MALA KUTIJICA ZA ZUBIĆ KALOO( 12 KOM U DISPLEJU )“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ogledalo za dečiju sobu, zeke
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.500,00 RSD
SKU:
119
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.050,00 RSD
SKU:
124
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
126
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Stalak za narukvice iz porodilišta sa persnolazacijom 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.240,00 RSD
SKU:
128
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
133
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
134
| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.