Džoov čarobni štapić je prilično glomazan, kada leti, zaista mu je potreban njegov omiljeni ranac. Ovaj ranac sa likom zmaja Džoa omogućiće vašem mališanu da nosi sve svoje stvari. Bilo da je u pitanju vrtić, dani kod bake i deke ili njegov prvi dan u vrtiću, ovaj šareni ranac ima veliki džep koji će moći da primi plišanu igračku, užinu i druge male tajne. Vodootporan, podesiv zahvaljujući podesivim kaiševima za decu od 3 godine, ovaj ranac će uvek biti dobro pozicioniran na leđima vašeg mališana zahvaljujući svojoj ventralnoj kopči. Konačno, ovaj ranac sa zmajem dimenzija 26 x 23 x 12 cm je napravljen od recikliranog poliestera, a ceo se može prati u mašini za veš na 30°C. Ovaj lepi ranac u zelenim tonovima i lepim dezenima pretvoriće vaše dete u pravog mađioničara.
DŽO MAGIČNI RANAC
Šifra proizvoda:
84462
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
4.100,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
9 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844627 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DŽO MAGIČNI RANAC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji ranac 3d krokodil 482188
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
08/962
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Zemlja porekla | Poljska |
Ranac crni milla 0849
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0849
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x31x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac balerina milla 0852
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0852
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0853
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0853
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 41x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac mint zeleni milla 0860
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0860
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog 0863
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0863
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.