Super Marijus ne može da spasava svet bez svog omiljenog ranca. Ovaj ranac sa likom nosoroga Marijusa omogućiće vašem mališanu da nosi sve svoje stvari. Bilo da je u pitanju vrtić, dani kod bake i deke ili prvi dan vrtića, ovaj šareni ranac ima veliki džep u koji se mogu smestiti jorgan, grickalice i druge male tajne. Vodootporan, podesiv zahvaljujući podesivim kaiševima za decu od 3 godine, ovaj ranac će uvek biti dobro pozicioniran na leđima vašeg mališana zahvaljujući svojoj ventralnoj kopči. Konačno, ovaj ranac sa nosorogom dimenzija 26 x 23 x 12 cm napravljen je od recikliranog poliestera, a ceo ranac se može prati u mašini za veš na 30°C. Ovaj lepi ranac u plavim tonovima i lepim dezenima pretvoriće vašu decu u prave super heroje.
SUPER MARIUS RANAC
Šifra proizvoda:
84461
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
4.100,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,26 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844610 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SUPER MARIUS RANAC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ranac game over 446576
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
08/957
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Zemlja porekla | Poljska |
Deciji plisani ranac slon
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0669
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac ljubicasti milla 0858
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
10/0858
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac dino milla 0862
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0862
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 38x29x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac ljubicasti jednorog milla 0871
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0871
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac svemir milla 0872
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0872
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.