Lane Stela, direktno iz začarane šume, slatka je kao i ovaj ranac, u svom izgledu. Šaljiva i dinamična, sa njom vam nikada neće biti dosadno! Ovaj ranac sa Stelom Lanetom može da primi jorgan i užinu vašeg deteta kada krene u avanturu. Njegova mekana strana ga čini veoma udobnim za nošenje, dok će kaiš sa kukicom napred omogućiti vašem mališanu da ga lako nosi. Mnogobrojni Stelini detalji: njena cvetna odeća, njeni žuti rogovi, njene ružičaste jagodice… a da ne pominjemo njene jarke i usklađene boje, učiniće ga tako da se nikada neće želeti rastanuti od njega. Ova torba je punjena recikliranim poliesterom. Savršena je za torbu za dečiju sobu. Vaša mala ljubav više nikada neće biti sama kada izađe iz kuće.
STELA, MEKI RANAC
Šifra proizvoda:
84454
Kategorije: Rančevi, Školski pribor
3.200,00 RSD
25 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
25 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834844542 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „STELA, MEKI RANAC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Deciji plisani ranac pcelica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0667
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10,5×26,5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji plisani ranac meda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0753
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 24×10.5×26.5cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac ljubicasti milla 0850
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0850
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x31x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac plavi milla 0857
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0857
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Ranac mint zeleni milla 0860
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0860
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 46x32x16 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
Deciji skolski ranac svemir milla 0872
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
10/0872
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Milla |
| Dimenzije | 42x30x15 cm |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.