Najveći umetnici su nadohvat ruke mališanima uz ove slagalice inspirisane najvećim slikarima! Ova prelepa slagalica od 100 delova sadrži delo Vermera: Devojčica sa biserom. Od 6 godina nadalje, upoznajte decu sa svetom slikarstva uranjajući ih u portretnu slagalicu koja zahteva strpljenje i logiku. Uključen je poster koji će pomoći deci da počnu. Ova slagalica je napravljena u Francuskoj koristeći mešavinu FSC™ kartona i boja na bazi biljaka. Kada se slagalica složi, može se čuvati u lako prenosivoj kutiji zahvaljujući dršci. Da li ste znali? Johanes Vermer je bio holandski slikar iz 17. veka. Ovo delo je poznato i kao Mona Liza severa.
VERMER INSPIRACIJA PUZZLE 100 KOM
Šifra proizvoda:
J02551
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
2.300,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,34 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325510 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VERMER INSPIRACIJA PUZZLE 100 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.