Zeka 1 za Zeku 2, jesi li spreman za misiju Šargarepa? Kreni u veoma važnu misiju sa ovom ilustrovanom slagalicom koja kombinuje šargarepu, svemir i astro-zečeve, i pogodna je za decu uzrasta od 5 godina i više. Ova kartonska slagalica od 54 dela prikazuje avanturu svemirske trke sa zečevima za kormilom. Dolazi sa posterom koji se može koristiti kao model. Delovi su savršeno prilagođeni malim rukama i pomažu u razvoju fine motorike. Ova slagalica je idealna za stimulisanje koncentracije i strpljenja kod mališana. Set dolazi u lepoj kutiji u obliku kofera sa ručkom, što ga čini praktičnim za skladištenje i transport. Deca i odrasli mogu se povezati dok pokušavaju da završe ovu slagalicu. Odlična prilika da učestvujete u zabavnoj, ali ludoj avanturi i stimulišete maštu mališana. Dakle, jesi li spreman da se ukrcaš na raketu Šargarepa? Ova slagalica je napravljena u Francuskoj od biljnih boja i FSC™ kartona.
RAKETA PUZZLE 54 KOM
Šifra proizvoda:
J02545
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
2.300,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,34 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325459 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAKETA PUZZLE 54 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.