Kada je u pitanju pisanje ili crtanje, ova drvena tabla je neophodna za dečije sobe! Od 3. godine pa nadalje, želja za pisanjem i crtanjem koji su svakim danom sve bolji i bolji, sve je prisutnija kod naše dece. Da bi stvari bile lakše i da bi podsećale na školu, nema ništa bolje od dvostrane table na kojoj se mališani mogu upoznati sa markerima za belu tablu, pored krede na tabli! Bela strana je magnetna i stoga je pogodna i za igru magnetnim slovima (npr. slova Splash iz iste serije – J09612). Nožice ovog dečijeg štafelaja mogu se podesiti od 91 do 126 cm kako bi rasli zajedno sa vašom decom! Štafelaj se praktično može sklopiti radi lakšeg skladištenja. Ova sjajna igračka sadrži: 6 okruglih magneta u boji, 10 komadića krede, 1 crni marker za suvo brisanje, 1 rolnu papira, 1 gumicu za tablu i 3 plastične posude za boju.
PODESIV STALAK SPLASH
Šifra proizvoda:
J09611
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
11.200,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
2 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,10 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217396114 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PODESIV STALAK SPLASH“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.