Ova prelepa kolica za guranje sa više aktivnosti su odlična za pomoć deci da nauče da hodaju. Pogodna su za decu uzrasta od 12 meseci i više, a dolaze sa nevidljivom, uklonjivom kočnicom koja vam omogućava da zaustavljate i otpuštate točkove po potrebi, tako da možete kontrolisati brzinu kolica dok vaše dete uči. Pored toga što pomažu vašem detetu da stane na noge, kolica mu takođe pružaju 9 različitih načina da testira svoje motoričke veštine i spretnost: abakus, kutiju sa oblicima, lavirint, zupčanike, rotacioni prekidač sa ugrađenim zvukom, dugme za grebanje, uvećavajuće rotirajuće ogledalo, bubanj i metalni ksilofon za razvoj muzičkog sluha. A sa svojom filcanom podlogom za smanjenje buke padajućih blokova i tihim točkovima, naši dizajneri su zaista mislili na sve! S obzirom na sve to i njihov moderan dizajn, vi i beba ćete ih sigurno voleti! Volimo prirodno drvo ovih kolica za rani razvoj i belo-sivu šemu boja, koja je naglašena prskanjem boja koje dolaze sa devet različitih aktivnosti! Kolekcija „Slatka čaura“ sadrži igračke za bebe nežnih boja i zaobljenih oblika, pružajući širok spektar zabavnih aktivnosti koje će bebe i mališane zabavljati satima!
VISESTRUKE AKTIVNOSTI – KOLICA ZA BEBE SWC
Šifra proizvoda:
J04410
Kategorije: Drvene guralice, Drvene igračke
9.300,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,95 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217344108 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „VISESTRUKE AKTIVNOSTI – KOLICA ZA BEBE SWC“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.