Pogodno za decu od 12 meseci
4 igrališta
Razvijati motoriku i koordinaciju
Evo igračke za bebe koju morate imati! Drveni sto za aktivnosti sa puno manipulativnih igara za ugradnju za decu od 1 godine! Ovaj prelepi i šareni sto za više aktivnosti je divno igralište za bebe. Pa hajde da počnemo! Pustite bebu da otkrije i zabavi se u potpunoj autonomiji sa ova 4 igrališta! Zabavno je igrati se sa svime! Postoji mnogo smešnih stvari koje treba uraditi: 3 životinje za slaganje i lavirint za razvijanje spretnosti, sistem prenosa na 4 točka za koordinaciju, 5 kockica u koje se uklapaju da biste naučili oblike i boje i abakus za razvoj koncentracije i motoričkih veština. Sve ovo u radosnom i smešnom univerzumu naseljenom patkama sa kapama i raznobojnim puževima, jipi! Što se tiče dekoracije, volimo 4 noge koje su zadržale svoj prirodni ton drveta! Visina stola je 37 cm.
AKTIVNA TABLA – BABY FOREST
Šifra proizvoda:
J08018
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
8.400,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217380182 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „AKTIVNA TABLA – BABY FOREST“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.