Imate li radoznale mališane kod kuće? Ako jeste, ova igračka je idealna za zadovoljavanje svih njihovih potreba u vezi sa otkrivanjem i manipulacijom! Mališani će biti oduševljeni ovim lepim drvenim stolom za više aktivnosti. Njegova veličina i igrice koje se nude čine ga savršenim za malu decu! Ovaj sto za više aktivnosti može se pohvaliti svim njihovim omiljenim aktivnostima na jednom mestu, od guranja vozova do pomeranja perli oko petlji. Tabele aktivnosti su odlične za uvođenje mnogo različitih elemenata učenja, kao što su motoričke veštine, prepoznavanje oblika i boja, kognitivno razmišljanje, senzorni elementi i brojanje. Razgovarajte o komadima koji se istražuju, kako se kreću, koje su boje, da li prave buku? Ovaj drveni sto za aktivnosti ima kružnu šinu za voz sa 2 vozila koja zvone, 1 malu vetrenjaču, 2 stabla koja se mogu složiti, 3 seta za petlje, 3 rotirajuća zupčanika i 5 oblika sa utorima. Praktične noge stola mogu se sastaviti u 2 različita položaja, kako bi se njegova visina prilagodila visini vašeg mališana. Visina stola je 14 cm u niskom položaju i 22,5 cm u visokom položaju.
SWC – TABLA AKTIVNOSTI
Šifra proizvoda:
J04402
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
8.400,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
11 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,26 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217344023 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SWC – TABLA AKTIVNOSTI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.