Svako može da slika bojama po brojevima! Uputite se u čarobnu zemlju jednoroga sa ovim setom koji sadrži sve što vam je potrebno da naslikate 2 slike, bez prelaženja linija! Deca od 7 godina će razviti svoje umetničke talente i spretnost i stvoriti veličanstvene slike na koje će biti ponosni. Sa 15 posudica akvarel boja i četkicom-perom sa rezervoarom za vodu, slikanje magičnih jednoroga je dečja igra! Jedna od slika čak ima i pozlaćene detalje, za zaista zadovoljavajući rezultat. Tu je i ram za slikanje, za prikazivanje vaših kreacija na zidu i ukrašavanje vaše sobe! Sadržaj seta: 2 slike za slikanje (uključujući 1 sa pozlaćenim detaljima), 1 paleta akvarel boja (15 posudica, 1 sunđer, 1 četkica-pero sa rezervoarom za vodu), 1 ram za slikanje. Princip slikanja po brojevima: Za promenu od bojenja i za besprekoran rezultat, slikanje po brojevima je kreativni hobi koji će okupirati i mlade i stare i nudi trenutak opuštanja i umetničkog izražavanja. Svaka boja odgovara broju prisutnom na svakom delu slike koji treba naslikati. Ovi delovi su označeni konturama, ponekad pozlaćenim, koje se ne smeju prekoračiti: mladi umetnici će videti ilustraciju ili dekoraciju koja se pojavljuje sa svakim potezom četkice, dostojnu najvećih umetnika! Mladi kreativci će biti zauzeti i fokusirani tokom dužeg vremenskog perioda, kako bi oživeli svoje kreacije. Biće ponosni i srećni što će pokazati svoje omiljene slike celoj porodici! Potrebno je oko 6 sati da se završi ova prelepa slika.
BOJANKA UNICORNS PO BROJEVIMA SA VODENIM BOJAMA
Šifra proizvoda:
J07985
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.850,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,14 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BOJANKA UNICORNS PO BROJEVIMA SA VODENIM BOJAMA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.