Ove princeze i vile čekaju da im deca pronađu inspirativne odeće i dodatke! U ovom kreativnom kompletu, namenjenom deci uzrasta od 5 i više godina, pronaći ćete 8 slika na temu princeza i vila koje mogu da ukrase mat i blistavim mozaičkim delovima. Delovi su veličine prilagođene starijoj deci i podstiču preciznost i pedantni pristup. Kada se dizajni završe, možete ih okačiti na zidove kako biste ukrasili dečije sobe! Kartice su dimenzija 20,6 x 24,3 cm. Ovaj komplet sadrži: 8 slika, 1100 mat i blistavih mozaičkih delova od pene i 4 lepljive kukice.
MOZAICI PRINCEZE I VILE
Šifra proizvoda:
J07962
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.849,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379629 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MOZAICI PRINCEZE I VILE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.