Napravite svoj nakit od pravog kamenja birajući ga na osnovu boje ili značenja! Ovaj kreativni komplet vam omogućava da napravite 16 narukvica i ogrlica od pravog kamenja. Deca mogu pratiti korake detaljno opisane u brošuri sa uputstvima korak po korak kako bi napravila svaki dizajn nakita. Ali mogu i da izaberu kamenje koje više vole, koje prati njihovo raspoloženje ili koje će im doneti sreću! Svaki kamen odgovara određenoj situaciji! Nedostatak hrabrosti? Izaberite lapis lazuli! Naravno, moguće ih je kombinovati za nakit sa višestrukim efektima! Ostali dodaci upotpunjuju ovaj set za još više stila: biseri, bočice, obojeni konac… Ova kreativna aktivnost pomaže u razvoju fine motorike i kreativnosti i potrebno je oko 8 sati da se napravi 16 komada nakita. Idealno za decu uzrasta 8 i više godina.
NAPRAVI 16 SRECNIH NARUKVICA
Šifra proizvoda:
J07938
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.600,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379384 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NAPRAVI 16 SRECNIH NARUKVICA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.