Seci, kriške, seckaj! Deca takođe žele da počnu da kuvaju, ali u potpunoj bezbednosti zahvaljujući ovom maksi setu drvenog voća i povrća za seckanje! Maks? Zašto? Zato što postoji 9 namirnica koje će deca od 3 godine moći beskonačno da vežbaju sečenje! Zaista, različiti delovi su međusobno pričvršćeni zahvaljujući kukavicima, što takođe omogućava zabavu mešanjem voća i povrća! Kada se vrate sa pijace, deca će u svojoj drvenoj gajbi pronaći: tikvice, šargarepu, paradajz, repu, krušku, limun, jabuku i jagodu, dovoljno da zamisle dobra, uravnotežena jela! Metalna cediljka, nož i drvena daska za sečenje koji se nalaze u ovom setu koristiće se u kuhinji. Daska ima lep natpis „Zelena pijaca“, a Zelena pijaca je naziv asortimana ovih svežih i vitaminiziranih igračaka! Zabavljajući se sa ovim voćem i povrćem, deca će razvijati svoje fine motoričke sposobnosti i spretnost rukovanjem svakim komadom, a takođe će razvijati svoju maštu projektujući se u najluđe kuhinjske kreacije!
MAXI SET VOCE I POVRCE
Šifra proizvoda:
J06607
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.800,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,66 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366070 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAXI SET VOCE I POVRCE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.