Napravite mesta! Naš diplodokus uskoro stiže! Podrazumeva se da će sva deca biti ponosna što voze dinosaurusa unutar i van kuće! Naš Portosaurus okruglih očiju može se pohvaliti plavim nijansama koje su pojačane narandžastim bodljima! Njegov široki osmeh će naterati mališane da požele u divne šetnje! Deca uzrasta od 12 meseci i više mogu početi da razvijaju svoje motoričke veštine na ovom drvenom biciklu za balansiranje sa 4 ultra stabilna točka. 2 prednja točka se pomeraju zajedno sa glavom dinosaurusa kada deca žele da se okrenu. 4 točka sa silikonom omogućavaju tišu vožnju. Oblik sedišta (visine 21 cm) je dizajniran tako da se deca lako penju i udobno sede. Prirodne drvene ručke – koje vire iz glave – pomoći će mališanima da se stabilizuju kada kreću u samostalnu avanturu, tj. kada koriste sopstvene noge za guranje! I ne zaboravite iznenađenje! Rep dinosaurusa je napravljen od ultra mekog plišanog materijala i dodaje zabavan dodir ovoj vožnji! Deo koji se odvaja čičak trakom se lako čisti (može se prati ručno na 30°C). Ova sjajna kolica za jahanje napravljena su od FSC® drveta.
DINO- VOZNJA NA DINO PORTOSAURUS
Šifra proizvoda:
J05828
Kategorije: Drvene guralice, Drvene igračke
9.300,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
9 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,56 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217358280 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DINO- VOZNJA NA DINO PORTOSAURUS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.