Kakva lepa kutija za sortiranje oblika sa temom dinosaurusa! Sigurno će vam se svideti boje i detalji na ovoj lako prenosivoj kocki za igru. Ovaj vulkan sa više aktivnosti može se pohvaliti brojnim igrama koje će se dopasti deci uzrasta od 12 meseci i više. Prednja strana sadrži sortirač oblika sa drvenim dinosaurusima koje treba provući kroz odgovarajuće rupe. Mališani će morati da se pomuče da bi shvatili gde da stave slatkog tiranosaurusa, triceratopsa i pteranodona! Dinosaurusi neće praviti nikakvu buku kada padnu, zahvaljujući filcu na dnu kutije. Zatim zaronite ruku u stranu da biste izvukli sve drvene delove. Zadnja strana se može pohvaliti sa 3 zupčanika koji će upoznati mališane sa svetom rotacije i brzine, a istovremeno će razvijati njihovu spretnost. Na levoj strani, beba će se zabaviti gledajući svoj odraz u ogledalu, dok se na vrhu vulkana nalaze još 2 igre: lavirint i abakus sa 8 drvenih perli. Ova prelepa igračka za rano učenje napravljena je od FSC® drveta.
DINO VISESTRUKE AKTIVNOSTI VULKAN
Šifra proizvoda:
J05827
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
3.990,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,60 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217358273 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DINO VISESTRUKE AKTIVNOSTI VULKAN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.