Vratimo se u praistorijsko doba, u vreme kada su dinosaurusi lutali zemljom, na veliko oduševljenje naših mališana! Na ovom veličanstvenom drvenom stolu za aktivnosti u rđavim i plavim tonovima, sve se spaja kako bi decu uzrasta od 12 meseci i više prenelo u jedan izvanredan univerzum: vulkan usred erupcije, bebe dinosauruse koji se izležu iz jaja, pa čak i leteća stvorenja! Dnevni raspored za ovo putovanje u srce jure – 8 različitih aktivnosti koje pomažu u razvoju bebine radoznalosti, motoričkih sposobnosti i koncentracije: triceratops koji se okreće duž svoje trake koja prolazi ispod vulkana da bi zvonio, abakus koji uključuje 10 drvenih perli i pteranodona u punom letu, igračka za slaganje od 3 dela u obliku palme, pa čak i drveni delovi u obliku otiska stopala i lista koji se ubacuju. Ova kompletna igra aktivnosti takođe uključuje dobro vizuelno iskustvo jer rotirajuće jaje pomera druga mala jaja u poslužavniku, plus postoje zupčanici, jaje koje proizvodi zvuk kada ga okrećete i iskrivljujuće rotirajuće ogledalo koje nasmeje decu. Svi detalji na ovoj prelepoj drvenoj igrački za rano učenje su vrhunski: različita područja za igru su odvojena lepim bojama, dim koji se diže iz vulkana je napravljen od veoma mekog filca, a oči dinosaurusa su toliko okrugle da ćete poželeti da usvojite jednog od njih! Ova igra je napravljena od FSC® drveta. Tabla je visoka 32 cm i počiva na 4 veoma stabilne noge.
TABLA AKTIVNOSTI DINO
Šifra proizvoda:
J05825
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
8.500,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,00 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217358259 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TABLA AKTIVNOSTI DINO“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.