Opšte je poznata činjenica da bebe vole priveske za ključeve. Ova kutija za ključeve je savršen kompromis za razvoj logike i fine motorike kroz igru! Deca uzrasta od 18 meseci i više moći će da se zabave ubacujući različite oblike u odgovarajuće otvore, a zatim birajući pravi ključ da bi otvorila bravu i sakupila te oblike. Ova igračka za rano učenje je idealna za učenje oblika i boja, a takođe omogućava bebi da razvije svoj osećaj za logiku. Ova kutija za ključeve, koja se lako koristi, sadrži 6 blokova (1 žuti trougao, 2 plava kruga i 3 crvena kvadrata) i 3 plastična ključa koji se mogu pričvrstiti za kutiju kao svežanj kako bi se osiguralo da se nikada ne izgube! Dobro dizajnirana: jedna strana kutije je providna tako da beba može da vidi kako delovi ispadaju. Ova strana takođe označava vrstu i broj oblika koji se stavljaju u svaki odeljak. Ova jarko obojena drvena igračka za rano učenje je obojena vodenim bojama i deo je naše Esencijal kolekcije.
KUTIJA ZA SORTIRANJE SA KLJUCEVIMA – ESSENTIEL
Šifra proizvoda:
J05065
Kategorije: Drvene igračke, Radionice
3.990,00 RSD
7 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
7 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217350659 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KUTIJA ZA SORTIRANJE SA KLJUCEVIMA – ESSENTIEL“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.