Pokažite svoju hladnokrvnost i izazovite protivnike ovom šarenom igrom veštine! Cilj ove igre je jednostavan i pristupačan od 3. godine. Vaše dete će morati da baci obojene kockice i izvadi jedan od odgovarajućih štapića. Ali budite oprezni, jer ravnoteža postaje sve krhkija i disk koji drži sve štapiće pada, pada…! Ako disk dodirne sto, izgubljen je! Ova igra razvija fine motoričke sposobnosti i strategiju. Biće idealna za kišne dane sa porodicom ili da zabavi decu pre obroka! Ova igra uključuje 36 štapića, disk i drvenu kockicu. Za još više zabave, igrajte sa do 6 igrača. Pravila igre su dostupna na engleskom, francuskom, nemačkom, holandskom, španskom i italijanskom jeziku. Disk: Ø 13 cm (5,1″). Štapići: 17,5 cm x Ø 0,6 cm (6,9×0,24″).
IGRA VESTINE – LUDI STAPICI
Šifra proizvoda:
J02695
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
33 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
33 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,40 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326951 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „IGRA VESTINE – LUDI STAPICI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.