Sve je spremno za novi dan na gradilištu! Obucite svoju zaštitnu opremu i pridružite se građevinskom timu uz ovu kartonsku slagalicu od 36 delova. Sa mnoštvom ilustracija i detalja, ova slagalica će obradovati mlade ljubitelje mašina. Predstavljeno je mnoštvo profesija, što je čini veoma zabavnom. Veličina delova je pogodna za male ruke dece od 4 godine. Obezbeđen je poster koji služi kao šablon, kako biste slagali slagalicu svojim tempom. Možete čuvati sve delove i lako transportovati slagalicu u njenoj lepoj kutiji! Ova jarko obojena slagalica je ukrašena biljnim bojama. Ova slagalica je napravljena u Francuskoj od mešavine FSC™ kartona. To je slagalica proizvedena u Francuskoj koja će brzo postati omiljena igračka vašeg deteta!
SLAGALICA GRADILISTE – 36 KOMADA
Šifra proizvoda:
J02604
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
2.249,00 RSD
21 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
21 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,34 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326043 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SLAGALICA GRADILISTE – 36 KOMADA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.