Rupka ovog zeca je puna šargarepe, što mu pomaže da sve skloni, a da ne padne na dno svog skrovišta! Ova drvena društvena igra je pogodna za decu od 3 godine, koja će morati da koriste svoju koncentraciju i strategiju! Igrači naizmenično bacaju kockice koje određuju boju šargarepe koju treba ukloniti. Zatim moraju da izvade ispravnu šargarepu iz držača… Pazite, prvi koji spusti zeca na dno rupe je izgubio! Tako smešno, kada zec stigne na dno, samo mu filcane uši vire iz rupe! Idealna za učenje naizmeničnosti, ovu stratešku igru igraju 2 ili više igrača. Savršen medijum za igranje sa prijateljima ili kao porodica! Sadrži: 1 rupu, 1 drvenog i filcanog zeca, 12 drvenih šargarepa različitih boja i 1 drvenu kockicu. Drvena društvena igra iz održivo upravljanih, FSC®-sertifikovanih šuma.
CAROBNA SARGAREPA
Šifra proizvoda:
J02473
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
3.400,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,67 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217324735 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CAROBNA SARGAREPA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.