Da li vaši mališani žele da imitiraju svoje lukave roditelje? Evo prelepih drvenih kolica „uradi sam“ sa 25 dodataka, posebno dizajniranih za decu uzrasta od 18 meseci do 3 godine! Omogućiće im da beskonačno sklapaju i rastavljaju predmete, prema svojoj mašti. Vaš budući majstor će provesti mnogo sati dizajnirajući i gradeći sopstvene izume. Kolica imaju magnetni sistem alata koji pomaže vašem detetu da skladišti alat i sistem protiv naginjanja kako bi bio bezbedan. Uz ovaj „uradi sam“ set naći ćete 4 eksera, 4 šrafa, 4 navrtke, 6 umetaka, 3 magnetna alata, stegu i sistem zupčanika sa 4 točka. Kolica su robusna zahvaljujući metalnim osovinama točkova.
URADI SAM MAGNETNA KOLICA BRICO’KIDS
Šifra proizvoda:
J06478
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
11.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217364786 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „URADI SAM MAGNETNA KOLICA BRICO’KIDS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.