Sadrži 17 komada uključujući 3 alata
2 u 1 igračke za učenje
Za male DIY fanove
Bip! Bip! Pustite građevinski kamion da prođe! Ovo je savršen poklon za male „uradi sam“ od 2 godine! Ovaj šareni drveni kamion za građevinarstvo je igračka 2-u-1 koja je ujedno i građevinski set i kamion koji se može voziti okolo zahvaljujući kablu. Dete može da napravi prelep građevinski kamion uz pomoć navrtki, dasaka i šrafova koji se moraju sklopiti! On/ona se tada može zabaviti vukući svoj kamion po kući i razvijati svoje motoričke sposobnosti. Ova šarena igračka će takođe omogućiti vašem mališanu da izmisli mnoge priče o gradilištima i izgradnji. Zahvaljujući metalnim osovinama i plastičnim točkovima, ovaj kamion je veoma čvrst. Sadrži 17 komada uključujući 3 alata.
BRICO KIDS DIY KAMION
Šifra proizvoda:
J05022
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
3.400,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,86 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217350222 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BRICO KIDS DIY KAMION“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.