Drveni kamion
Jednostavan za rukovanje
Uključena 4 automobila za punjenje kamiona
Vozilo koje prevozi druga vozila: mališanima je uvek impresivno da vide ovakav kamion na putu tokom vožnje automobilom. Ova manja verzija oduševiće ljubitelje svih vrsta vozila i trkačkih automobila! Sa svojom rampom koja je laka za rukovanje, ovaj drveni kamion može da primi dva trkačka automobila na svakom nivou, odnosno ukupno 4 automobila (1 crveni Formula 1, 1 plavi Speed, 1 zeleni Roadster i 1 žuti retromotor) koji će se transportovati kamionom ili se igrali odvojeno. Da bi rampa klizila prema zadnjem delu kamiona i vrata se otvorila, samo povucite male crvene ručke. Ovaj sjajni kamion će oduševiti sve ljubitelje vozila od 2 godine i više, sa živom maštom!
TRANSPORTER
Šifra proizvoda:
J08572
Kategorije: Drvene igračke, Vozila
4.800,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,15 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217385729 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRANSPORTER“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.