Ovo je najhladnija drvena garaža za decu sa svojim zaobljenim oblicima i svetlucavim bojama! Zahvaljujući ovoj prelepoj maštovitoj igrački, vaše dete će provoditi sate izmišljajući sjajne priče i manevrišući svim vrstama vozila oko ove garaže za automobile iz asortimana Bolid. On će moći da počne istraživanjem 3 nivoa ove sjajne igračke sa 3 automobila i drvenim helikopterom koji su obezbeđeni. Spoljašnji krug i rampe stvaraju okruženje za najluđe avanture! Mehanički lift omogućava deci da dovedu vozila do nivoa parkinga. Volimo stil ove prelepe garaže u kojoj nalazimo svetle boje koje su u kontrastu sa tamnim tonovima ‘bitumena’ i prirodnim izgledom drveta. I to nije sve… Od 2 godine deca mogu da se zabavljaju sa ugrađenom kutijom za ključeve! Da biste otvorili garažna vrata i smestili automobile u njih, prvo morate da izaberete pravi ključ i pravi oblik. Ova velika igračka ima dimenzije 90,5 x 32 x 30,5 cm. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
GARAŽA
Šifra proizvoda:
J04636
Kategorije: Drvene igračke, Garaže
7.800,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217346362 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „GARAŽA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.