5 zvučnih igrališta
Idealno za muzički razvoj bebe
Jednostavan dizajn
Dobrodošli u prirodu, u bukoličnu šetnju među vretencima i seoskim cvećem! Na programu za bebino putovanje, muzičko otkriće sa ovim lepim Pure stolom sa nežnim, romantičnim bojama i ilustracijama! Od prve godine deca će moći samostalno da uče o različitim zvucima zahvaljujući ovoj prelepoj igri za buđenje zvuka. Muzički sto se sastoji od činele od žute pečurke, narandžastog zvona sa belim mrljama, drvene strugalice, piskala nalik tratinčici i tambura koji se može skinuti. Tambura predstavlja prelepu baru gde ribe prave mehuriće ispod lokvanja. Da bi odzvonilo, deca mogu da koriste ovaj smešni štap u obliku vilinog konjica sa svojim mekim belim krilima od filca! Sa ovom drvenom igračkom, beba će učiti o muzici svojim tempom!
MUZIČKA TABLA
Šifra proizvoda:
J05164
Kategorije: Drvene igračke, Muzičke igračke
3.800,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,45 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217351649 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MUZIČKA TABLA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.