Vreme je da se spremite za izlazak! Ovaj drveni toaletni sto omogućava deci od 3 godine da sedeći na svojoj stolici imitiraju odrasle i da se spremaju u isto vreme sa njima. Izuzetno realističan, ovaj toaletni sto je opremljen velikim ogledalom da se Vaši mališani bojle ogledaju i fiokom za odlaganje stvari i skrivanje malih tajni! Veoma je praktičan i poseduje 3 kuke za kačenje ogrlica i narukvica. Ovaj mali komad nameštaja će imati svoje mesto u sobi vašeg deteta, ali i u njegovom srcu! Svako jutro ili veče, vaše dete može steći naviku da češlja kosu ispred toaletnog stočića ili da svoju tajnu svesku stavi u fioku. Uz toaletni stočić ide i stolica i 10 kozmetičkih i frizerskih dodataka: 1 četka za kosu, 2 šnalice, 1 gumica za kosu, 1 flašica parfema, 1 paleta za šminkanje, 1 turpija, 1 lak za nokte i 2 karmina. Visina radne ploče je 52cm, a visina stolice 29cm.
TOALETNI STO P’TITE MISS
Šifra proizvoda:
J06553
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
11.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8,00 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365530 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TOALETNI STO P’TITE MISS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.