Spremni za brzi porodični selfi? Moraćete na trenutak da stanete sa svojom decom, koja će moći da rade kao odrasli sa svojom novom, veoma realističnom kamerom! Ova imitacija fotoaparata od drveta i silikona idealna je za decu od 18 meseci i više. To je lepa igračka za rano učenje koja ima mnogo iznenađenja za bebe fotografe! Pre svega, svaki put kada mališani pritisnu dugme za okidanje, čuje se zvuk snimka, baš kao pravi fotoaparat! Ovo će biti praćeno bljeskom; nešto na šta mališani mogu da paze u svojim fotografisanjem! I na kraju, deca mogu da koriste tražilo kaleidoskopa da otkriju sve vrste neverovatnih boja i oblika koji će nasmejati i mlade i stare. Dodatni dodatak: kamera je zaštićena divnom tirkiznom silikonskom školjkom koja se može ukloniti, koja takođe omogućava deci da bolje drže svoju igračku.
KAMERA
Šifra proizvoda:
J05381
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
1.600,00 RSD
77 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
77 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,12 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353810 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KAMERA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.