Uključeno 14 dodataka
Neophodan za uspešne doručke
Idealno za kompletiranje kuhinje ili kompleta za čaj za lutke
Pošto je doručak ozbiljan, ovaj slatki imitacioni set je idealan! Ovaj drveni aparat za kafu i njegovih 14 dodataka omogućiće vašoj deci od 3 godine da rade kao odrasli i potpuno bezbedno pripremaju doručak! Prvo će morati da izaberu kapsulu za kafu koju žele da ubace u mašinu. Zahvaljujući okretnom dugmetu koje emituje zvuk, deca mogu da izaberu količinu kafe koju žele. Za one koji vole slatko, na raspolaganju je šećer i peciva za svečani doručak! Ovaj set za doručak sadrži: aparat za kafu, 3 kapsule za kafu, 2 kašike, 2 šoljice, 2 tanjira, šećer, 2 kriške sendvič hleba, kroasan i čokoladu! Ceo set je napravljen od drveta radi izdržljivosti.
COFFEE APARAT
Šifra proizvoda:
J06599
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.400,00 RSD
19 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,79 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365998 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „COFFEE APARAT“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.